Букмекерська контора Sportliga: огляд на Stavki.ua

Статьи


З 2018 року працює букмекерська компанія Sportliga, що має ліцензію МСЛ. Букмекер пропонує робити ставки на спорт в онлайн режимі або в діючих наземних пунктах. Передбачена портативна версія для Sportliga, так що власники смартфонів зможуть грати в будь-якому зручному місці. На офіційній сторінці букмекера розміщені інформаційні статті, що стосуються беттингу, також представлені анонси найближчих матчів. На сайті Stavki.ua представлені ключові характеристики букмекерської компанії. Клієнтами букмекера стають українські беттери, які бажають вигідно зробити ставки на спортивні заходи.

Які ставки приймає букмекер Sportliga?

У цілодобовому режимі на сайті букмекера Спортліга приймаються спортивні прогнози на дисципліни: футбол, хокей, баскетбол, гандбол, бокс, єдиноборства, волейбол та інші. На тоталізаторах беттери можуть робити парі у віртуальному спорті. Необхідно вивчити лінії для ставок, серед яких: парі на результат, точний рахунок, загальні та індивідуальні тотали, азіатські фори. В окремому розділі представлена ліга чемпіонів УЄФА, англійська прем’єр-ліга. Прогнози на спорт допоможуть зорієнтуватися перед парі, також пропонуються корисні новини та статті. У діапазоні від 16,6% до 16,7% знаходиться середня маржа букмекерської контори. Ставки букмекерська контора приймає до початку матчу, режим лайв відсутній.

Мобільна версія Sportliga, бонуси

Без прив’язки до конкретної геолокації беттери можуть грати в мобільну версію букмекерської контори. Ідентичний функціонал, приємний дизайн має портативний варіант. Для пристроїв з Андроїд розроблено додаток, де ставки робляться в стандартному режимі. Необхідно перейти на офіційний сайт букмекера, завантажити за посиланням додаток і встановити його на пристрій. Не рекомендується завантажувати програму з невідомих ресурсів, де можна отримати ПЗ з вірусами. Не часто букмекерська контора видає бонуси своїм клієнтам. Поширеним заохоченням є бонуси за депозити до 50%. Мінімальна сума внеску в букмекерській конторі дорівнює 20 гривням. Як метод поповнення рахунку пропонується Приват24.