Створюємо багатофункціональні онлайн-магазини на основі шаблонів Joomla

Оффтоп


joomla-template-joomlapraise-jp--simpleshopВ цій статті ми поговоримо про найкращі шаблони Joomla, які допоможуть вам створити по-справжньому багатофункціональний ресурс, який буде користуватись популярністю серед Інтернет-користувачів. Перший шаблон нашого рейтингу – ZT Webshop. Він був презентований дизайнерами студії ZooTemplate і пропонує потенційним користувачам багато можливостей. ZT Webshop функціонує на основі платформи нового покоління ZO2 Framework. Шаблон прекрасно підтримує планшети і засоби зв’язку. За оптимальне керування вмістом контенту відповідають розширення К2 і VirtueMart, вбудовані в платформу. На основі ZT Webshop можна створити по-справжньому якісний проект, такий як, наприклад, http://euro-technika.com.ua/.

Для найбільш комфортного огляду інформації на головній сторінці сайту ви знайдете функцію ZT Layer Slider. Серед позитивних властивостей ZT Webshop необхідно також назвати зручну модульну розмітку та оптимізовану індексацію коду під системи пошуку в мережі Інтернет.

Ще один приклад стильного Joomla шаблону – TX GravityII. Це шаблон електронної комерції, головними перевагами якого є професійний і творчий підхід. Тому, ваша продукція буде презентована в найкращому вигляді, що забезпечить вам успіх у веденні онлайн-бізнесу. TX GravityII ґрунтується на потужній платформі Expose, яка в рамках свого проекту пропонує яскравий інтерактивний дизайн з декількома елегантними встановленими стилями, а також підтримку всіх студійних розширень (серед них – Xpert Slider, Xpert Tabs).

Витонченим шаблоном для створення Інтернет-магазину являється TF Reviver. Це успішний проект, презентований співробітниками студії ThemeForest. Він об’єднав в собі найкращі досягнення сучасної онлайн- комерції. Так, наприклад, в ньому активно використовується компонент VirtueMart, який відповідає за найбільш комфортну реалізація продуктів через веб-сайт. В основі роботи шаблону – багатофункціональна платформа T3 Framework. До складу конструкції буди додані допоміжні розширення, які гарантують показ вмісту в найбільш еластичній і приємній формі.